Spřáteluji Tady :)

Listopad 2013

Monys Noimy

22. listopadu 2013 v 22:51
Ptáte se kdo je vlastně Monys Noimy? Odpověď najdete v tomto článku.
Monys je čerstvě devatenácti letá holčina, která bydlí přechodně v KM (Kroměříži), jelikož tam studuje čtvrtý ročník veteriny. Řekněme si to narovinu, kdo z nás nechtěl být jako mladý veterinářem? Ano, skoro všichni včetně mě. Já šla za svým dětským snem a dostala jsem se na tuto výběrovou školu, ale dětské sny mě po nástupu na školu opustily a já se začala rozhodovat dospěle. A co z toho vyplývá? Chci se hlásit na VŠ kriminalistiky a být členem PČR. Chtěla bych moje studium zakončit doktorským studiem na KU, ale uvidíme jaký osud mě čeká. Nyní bydlím v Ostravě, a když mi ta kriminalistika výjde, tak se příští rok stěhuji do Prahy.

Monys Noimy se vrací zpátky.

15. listopadu 2013 v 23:14 | Monys Noimy
Zdravím všechny,
poslední dobou pořád zvažuji, jestli si nemám obnovit blog. A dneska jsem si konečně řekla ANO, obnovím ho! Dvacet minut denně mě nezabije a každý člověk potřebuje nějaký ten relax. Půjdu si sehnat pár nějakých SB, aby tento blog nebyl nevyužitý.
A kdo je vlastně Monys Noimy? Toto je moje přezdívka na tomto blogu, který chci zaměřit na můj deníček a vše co mám ráda. Taky tu budu přidávat něco o módě, jídle a pěkné muzice. A kdo jsem vlastně já? Jsem čerstvě devatenáctiletá studentka, která studuje čtvrtým rokem na Tauferově SOŠ veterinární v Kroměříži. A více informací přídám později.
Pro dnešek se s vámi loučím vaše Monys Noimy