Spřáteluji Tady :)

Říjen 2012

Diplom za bleskovku.

14. října 2012 v 14:12 | Monys Noimy ®
Hi,
v prvé řadě bych chtěla poděkovat Lucille za skvělý diplom. Děkuji.Za další ano, ano už je neděle! Zase! Osm dní to přežiju a pak si to o malých prázkách užiju. Gangnam style! Za dvě hodiny odjíždím.

Jak tak vidím reklamu na Lipton.. dostala jsem chuť na můj čas, bylinkovej s citronem! Fakt užasný. Ta jeho chuť myslím, že je heřmánkovej s kapkou citronu a medu, jelikož si tam dám ještě citron navíc, to je bájo!

Už ani nevím co psát, nechám si to n další článek. Možná začnu psát zase příběhy, nebo spíš bych měla dokončit přiběh Krev je moje droga, kterou jsem začala psát, myslím minulý rok? Už si sama nevybavuji. Tak já mizím, mějte se tu. Noimy

Harry Potter yeaaah

13. října 2012 v 22:38
Hello,
taky sledujete Potter manii nebo dáváte přednost Pirátum? Tento díl je nejlepší, ty hlášky bože, pokládají mě na kolena! Ron totálně poděs, všeci .. no co dodat, pamatuji si jak jsem na tom byla v kině... takový buchec.. ti lidé kolem mě, nás musely nesnášet, bo jsme s kamoškami chytaly zachvaty jak něco. Ach staré dobré časy.

Učení, se nekonalo z jistých důvodů. Naučila jsem se jen něco málo do nemocí, ale u nich jsem usla. Nečekaně. Škola zmáhá ze všech sil. No ni? Zítra to musím napravit a naučit se i něco jiného. To zvládnu musím si řikat, nejsem žádné béčko!

Dále jak jsem vytahovala oběd, tak jsem si zpálila ruku o troubu. Au. Namazala jsem si ruku heřmánkovou mastí a už je to v pohodě. Americké brambory byly velice dobré. No nic končím dneska, snad na chvilku zítra. Monys

Americáno potato

13. října 2012 v 13:25 | Monys Noimy ®
Jsem tu zase,
dělám si oběd, krásně to voní díky jakésimu koření z Norska. Jakmile se oběd dopeče, tak se pádím učit jelikož toho přibylo a jak jsem si najivně myslela večer, že jak vstanu tak se začnu učit, prdlajs. A ze všeho nejvíce nesnáším dopisování sešitů, člověk chybí dva dny a na dopsání tolik stránek, co jsem?

Kdo se ani jednout za den neusměje, jako by nežil.

12. října 2012 v 20:20 | Monys Noimy ®
Hi blogs,
Začal nám pomalu další víkend v tomto roce, ale už vidím jak píši článek víkend končí. Podzim v plném proudu, na jednu stranu jsem ráda, že příroda je baravná a ta atmosféra, ale taky strašná zima. Jak venku tak doma, prý proč si nezatopíš, nebo neoblečeš? Ale komu by se chtělo, že? Vidím to na ležení v postely s ananasovým čajem.
By: Kroměříž


Blog se pěkně rozjede:)

12. října 2012 v 15:35 | Monys Noimy
Ahoj, ahoj, AHOJ :)
Rozhodla jsem se, že když je venku taková zima a já mám moc učení na přiští týden, tak budu více na blogu.. :) Na intru si plánuji zaplatit wifinu, která je hodně rychlá a levná než tento mobilní internet co mám :) Takže až jí budu mít budu na blogu i přes týden :) Chtěla bych tu opět přidává více zajimavých článků, fotek, videí i sem tam nějakou radu či ponaučení. Zkráceně chci tu být zase na 100%!