Spřáteluji Tady :)

Březen 2012

Brigáda/Praxe > v masně

30. března 2012 v 20:55 | Monys Noimy
Ahojte, zdraví vás šileně vyčerpaná Monyska, která strávila 5 dní osm hodin denně v masně.
Říkate si co jsem tam dělala?
STrála jsem 8 hodin u pásu a otačela salámy, skládala krabičky přelepovala etikety, pomáhala s odnosem beden, vázala pomlaskové klobásy, prostě to byl děs. Hlavně to vstávání ve 4ři hodiny mě naprosto zmohlo a v úterý jsem dokonce málem zaspala. Neuvěřitelně mě bolí záda z toho každodenního stání. A moje ruce připominaj pacičky 60satileté babiny, bo jak jsem vázala ty pomlasky tak ta mašlička, co jsme ji k té klobáse přivazovali, neuveřitelně řezala. Prostě to byl zážitek neuveřitelně hrozný. Už tam nikdy nevlezu! Sice je to osmnácet za týden, ale za tu neuvěřitelnou dřinu a za to věčné komandování to fakt nestojí. A navíc pět minut tam ubíhá jako pět hodin. Nedá se .. Přístě už budu vědět, že raději budu bez peněz, než poslouchát ty debilní kecy, jak jset nemožní apod. Každodenní komandování pro mě dneškem zkončilo, za což jsem moc ráda. Stejnak nejvíc jsem se smala, těm pičinkám u počítače, které nic nedělaly a jednou za hodinu přišly a každému jenom nadávali. Jednoduše už nikdy :D
Trošec delší článek pto dnešek, alespoň nějaká náhrada za ten týden co jsem tu nebyla, jelikož jsem přišla o půl čtvrté na intr lehla jsem a spala a spala, to se prostě nedalo :) No nic nebudu to dále protahovat mějte se .. :)
PS: přesně ty nálepky jsem přelepovala ručně, když ten stroj to nalepil blbě! A dneska mi prošlo za 8 hofin 7 tisíc salámu!

Mánie jménem První krok !

23. března 2012 v 21:25 | Monys Noimy ®
Ahoj, ahoj :)
Dneska si stahuji díly Prvního kroku sice jsem ho víděla každou středu, ale ten seriál prostě můžu. :)
Podle mě je to seríál konečně něco pro nás puberťáky, kteří miluji tanec :)
Díva se někdo na tento seriál ?:D

Není co dodat. :)

22. března 2012 v 19:53 | Monys Noimy ®
Určitě se na něj jukněte, uplně sem koukala jak takový kluci dokáži chodit na podpadcích. A ty boty jsou parádní :)

Narodil ses jako originál. Nezemři jako kopie.

17. března 2012 v 22:51 | Monys Noimy ®
Foto by: my bf bareshEenka


Barvičky.

11. března 2012 v 11:44
Ahojte, víkend pomalu končí a mě začíná poslední nakupovací den. Včera jsem si koupila zelený gatě a hned jsem si k tomu musela koupit i zelený lak. Dále jsem si barvyla hlavu opět na červenou, tak mi docela dobře chytla. Dneska půjdu schánět nové boty, tak doufám, že je tam budou mít.
Jelikož mám tento týden praxi tak bych tu měla být i přes týden. ;)

Justin slaví 18.té narozeniny <3 ...

1. března 2012 v 17:35 | Monys Noimy |  Justin Bieber
.. a proto mu přeji všechno nejlepšíí !! :))